Events

Lugude jutustamine turunduses – mida see tegelikult tähendab?

Iga ettevõte jutustab lugu. Ükskõik, mida või kuidas ka ei tehta, see kõneleb kliendiga.

Ettevõtted, kes positiivselt eristuvad ja suudavad kliente oma looga ka kõnetada, jutustavad lugusid teadlikult. Nad on kujundanud välja klientidega kõnelemise viisid, mis omakorda kujundab klientide arvamust neist. Inimesed ostavad inimestelt, mitte ettevõtetelt. Lugudega mitte ainult ei tekita uudishimu, vaid usaldust, mis viib ostuotsuseni.

Igal ettevõtjal on vähemalt viis lugu, mida jutustada. Iga loo jutustamiseks on kümmekond viisi. Koolitusel räägime need kõik lahti, samuti saad selgust, milles see lugude jutustamine täpselt väljendub, kuidas teha seda teadlikult ja kuidas see aitab turundamist muuta tõhusamaks ja mõjusamaks nii, et väiksema raha-ja ajakuluga meelitad ligi pikaajalisi kliente ja koostööpartnereid.

Koolitus on praktiline. Osaleja ssab ise kaasa teha just lähtuvalt oma organisatsioonist - abiks on töövihik. Eesmärk on see, et osalejal oleks selgus ja veidi rohkem enesekindlust, kuidas ta oma ettevõtet arendada saaks.

Järgmine koolitus toimub: 11.04.2024 kell 11.00-13.00

Kuidas brändi hääl aitab konkurentidest eristuda?

Brändi hääl on see, kuidas ettevõte klientidega suhtleb. Nii sõnas, kirjas kui ka pildis. Selgelt sõnastatud brändi hääl aitab kliendiga kõneleda nii, et neis tekiks veendumus, mille kohaselt on sinu ettevõtte tooted ja teenused maailma parimad ja sina nende jaoks parim koostööpartner. Veel parem – sina arvad neist täpselt samamoodi.

Ajal, kui väga paljud ettevõtted on läinud seda teed, et kasutavad teksti-ja pildiloomeks tehisintellekti, on ka nende suhtlemise viis klientidega muutunud sarnasemaks. Seega on eristumine ühest küljest lihtsam kui kunagi varem. Tarvis on leida ja kasutusele võtta sinu brändile omane hääl ja seda järjekindlalt kasutada.

Kolme tunni vältel saadud teadmised aitavad sul tekitada oma klientides uudishimu, tunde, et nad on tähtsad ja tahtmise mitte ainult sinu kliendid olla, vaid sind ka teistele soovitada.

Järgmine koolitus toimub: 11.04.2024 kell 14.00-17.00

Kuidas sõnade tähendusi muutes elada tähendusrikkamat elu?

Tähtis pole mitte see, mida teised Sinu kohta ütlevad, vaid see lugu, mida Sina iseendale iseenda kohta räägid. See, millist lugu Sa ise otsustad enda kohta uskuda, seda räägid endast alateadlikult ka teistele.

Mis on need sõnad, mis on saatnud Sind läbi elu ja mille puhul tundub, justkui takistaks need Sul edasiminekut või suisa soovitud eesmärkideni jõudmist?

Mis on need sõnad, mis Sind tiivustavad ja viivad soovitud eduni justkui iseenesest?

Järgmine koolitus toimub: 12.04.2024 kell 12.00-15.00