Eesti keeles

Head sõnad

Me kõik saame oma tööle tagasisidet ühel või teisel moel. Olge te südamest tänatud nende heade sõnade, aga ka hea sõna levitamise eest!

#õnnelikteekond #becominghappy on praeguseks jõudnud lisaks Eesti-ja Šotimaale veel Soome, Rootsi, Šveitsi, Prantsusmaale, USAsse, Hispaaniasse, Kanadasse, Saksamaale, Inglismaale. Aitäh!

ARVUSTUSED on nagu peegeldused. Kui soovid oma lugemiselamust ka teistega jagada, palun saada see mulle. Avaldan selle heameelega.

Inglisekeelseid arvustusi saad lugeda, klõpsates sõnale Feedback.

Birgit Itse #õnnelikteekond #becominghappy kinkeraamat on rikas ja huvitav teekond, mis sisendab lugejasse usku, et oma sihi leidmine on võimalik ja vajalik. Pildid ja lood täiendavad teineteist luues taipamised, mis on meis kõigis omal moel olemas, aga mida me ise ei oska alati sõnadesse panna. Birgit oskab! Päris mitmel leheküljel tekkis tunne, et tahaks veel ja palju pikemalt lugeda, aga #õnnelikteekond võlu peitubki selles, et võid alati sammu tagasi võtta ja leiad juba kord loetud ridadest midagi uut - ühte jõkke ju kaks korda ei astu.
Nautisin. Virgutas, ergutas, inspireeris, pani oma lapsepõlve peale mõtlema.
See debüüt on suurepärane.
Reet Aule
emakeeleõpetaja
Birgit Itse #becominghappy #õnnelikteekond birgit-itse.com
Ei saa öelda, et oleksin pärast raamatu kätte saamist olnud meeldivalt üllatunud. Pigem ütlen, et ootustele täiesti vastav.
Kirjeldamaks seda teekonda.
Täiuslik.
#õnnelikteekond on imeilus raamat. Lood selles on nii armsad, mõtlemapanevad ja mõned ka mõistatuslikud, omapärased...
Kaie Altmets
Külaelu edendaja
Võrratud pildid paljuütlevate ridadega, nii et pean vahel mitu korda üle lugema. See on raamat, mida saab jälle ja jälle kätte võetud, sest siin saab jälle ja jälle midagi avasta ja üllatuda.
Evi Kahre
Lugeja
See raamat on mulle mõnusaks kaaslaseks ja võimalus rännata raamatu kaudu autori jalajälgedes. Sõnade taga on nõnda palju, võtad "juhuslikult" mõne lehekülje ja loed enda jaoks nii tähendusliku mõtte...
Anneli Kirspuu
Anneli Kirspuu
Klassiõpetaja

Endise ajakirjanikuna hindan ametikaaslaste abi väga. Samuti on hea sõna levitamisel abiks blogipostitused, artiklid kodulehekülgedel jms. NB! Kui märkad, et loetelust on mõni ilmunud artikkel puudu, anna julgesti teada! 

Eesti raamatuesitluste eelteade: Tasuta jutuhommikud ja -õhtud kergitavad saladuseloori

Uudis Järva Teatajas: Järvalase lugu valiti rahvusvahelisse ajakirja 

Ülle Puuga valmivate videomaalide uudis: Meretagune kunstivorm ühendab kirjasõna, pintslitõmbed ja sotsiaalmeedia

Eesti kirjastus annab välja Šotimaal elava järvalase debüütraamatu

Jutuhommik Vargamäel

Intervjuu Raadio Elmarile