Mõni asi läheb ikka pekki ka 😆

Selle postituse alguses on siis natuke (kahju)rõõmu neile, kes tahaks lugeda midagi, mis meil nässu läheb. 😆
Viimased 24h on kulgenud taas otseülekannete tähe all ning enne eilset otseülekannet Kaiga jõudsin juba veidi närvi minna, sest
1) äpp ei hakanud telefonis tööle ja ma ei saanud neti kaudu sinna sisse;
2) logisin siva arvuti kaudu sisse, siis ei kuulnud Kai’d ega leidnud ka kõrvaklappe.
3) Kui Kai avastas, et tal on mikker väljas, siis tulid sääsed välja (Viljandis, mitte Aberdeenis, sest ma olin toas).
Ja noh, esialgu oli planeeritud 15-20 minutit, aga lõpuks tuli 40 kanti. Vaatajaid on ka praeguseks ca 500, seega tulemus oli suurepärane. Alati saab muidugi paremini. 😎


Täna hommikul oli veel üks otseülekandena promoüritus ja sama asi täna õhtul kelle 22 Eesti aja järgi. Kuulun Kirde-Šotimaa nais-ettevõtjate ühendusse ning iga kuu lõpus on selline avalik (veebi)üritus, kus VIP-liikmed saavad 3 minutit, et rääkida endast ja oma tegemistest.

Kes nüüd õhtust tahab vaadata, siis Eventbrite lehe kaudu saab tasuta regada sellele. Hommikune läks ca 45 min ja esinejad on tähestikulises järjekorras st ma olen kolmas.
Hommikune esinemine läks ikka veidi pekki küll, ja mitte ainult minul. 😂 Kellel oli 2 ühesugust slaidi, kellel oli 2 tk ära jäänud, ja noh – minul – olin küll pannud telefoni “mitte segada” režiimile, aga millegipärast tuli ikkagi telefonikõne läbi ja see katkestas esinemise ära.
Õhtul sihime täiuslikkust. 😤

Ja nüüd kolmas asi, mida saan järgmine kord paremini teha. 😏 Ma olen nüüdseks aru saanud, et oma sõnumi edastamisel – millise raamatuga täpselt tegemist on – olen ma üsna suures arenemisruumis (mis on teatavasti kõige suurem ruum maailmas). Iseenesest on see väga hea – pole hirmu, et seinad või lagi ette tuleb.
Ma olen ääretult tänulik kõigile, kes on seni Hooandjas aidanud unistust täita ja/või raamatuid ette tellinud. Iga summa on oluline.

  • Seal tulbas olevad summad ei tähenda, et peaks valima selle summa. Sa võid valida ükskõik, millise summa Sa ise soovid. On see siis 3, 5, 13 või 27 eurot. Need numbrid on seal selleks, et kuskilt ma pidin määratlema kingituste summa piirid. Mulle tundus, et mida vähem ühikuid, seda lihtsam otsustada. Praeguseks tundub, et vist panin sellega mööda. 😐
  • Annetamiseks ei ole vaja krediitkaarti, see käib nagu tavaline pangaülekanne. 
  • #õnnelikteekond #becominghappy ei ole mingi õnnelikuks saamise õpetus ega nipinimekiri, see ei ole minu elulugu ega  klišeed elutõdedest. 
  • Mis see siis on? See raamat ühendab looduse ja mõtteviisi moel, mis on samaaegselt uudne ja ajatu, kerge ja sügavmõtteline, julgustav ja rahustav lugemine. 
  • Pole olemas lõplikku nimekirja asjadest, mis meid igavesest ajast igavesti õnnelikuks teevad. Isegi, kui selle nimekirja ise koostame. See nimekiri muutub koos meiega. 
Huh, ma loodan, et nüüd sai selgemaks.. 😇 Raamat jõuab reede hommikuks Tallinna, aga mul on kokkulepe juba olemas, seega saavad ka need, kes on neljapäeva hommikuks Koeru-ja Kareda-Paide kandist raamatu tellinud selle reede hommikul kätte. Videona👆 on väike slaidiseanss raamatu lehekülgedest. 
Ehh, tegelikult läks veel üks asi pekki. See on nüüd see boonuslugu. 😅 Mul pole siin just väga palju olnud vajadust ID-kaarti kasutada (digitaalsest allkirjast Šotimaal kirjutan üks teine homme), seega unustasin ma oma PIN-2 koodi ära. Kui ta muidu on mul veel meeles, siis peavaluga mitte, aga just peavaluga üritasin seda kahel korral enesekindlalt sisestada ja valesti. Täna hommikul kasutasin ka kolmanda õlekõrre ära ning mis te arvate, kus mul koodikaardid on? 😂 Väga õige – Eestis, Tallinnas, laoruumides kastides. Seega tuleb homseni oodata. 
Ahjaa – boonuslugu nr 2 on see, et ootame, kuni majaomanik toob torumusi. Seniks istume jalad ristis. 😁 Säästan teid detailidest – midagi võiks kujutlusvõimele ka jääda. 
Kas järgmine kord võin tagasi heade uudiste lainele minna? 😏

Leave a Reply